Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
εξωτερικό και εσωτερικό πλήρως χρωματιστή οθόνη LED διαφανής οθόνη διαφήμισης οθόνη οθόνης σχάρα και οθόνη οθόνης
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
Φαρμακευτική τιμή Διάφραση LED πλέγματος P2.6 Πλήρης χρώματος εξωτερική διαφήμιση για παράθυρα καταστημάτων
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Συστατικό Led: | SMD1921 |
Πλήρως χρωματική εξωτερική διαφανής Led Grilles Εικονίδιο οθόνης κουρτίνας με SMD1921 στοιχείο και υλικό αλουμινίου ντουλάπι
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Συστατικό Led: | SMD1921 |
Πλήρες χρώμα Μεγάλη φωτεινότητα RGB Grille Μεγάλη διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Εσωτερική οθόνη LED Διαφανής οθόνη LED οθόνη πλήρους χρώματος Ηλεκτρονική οθόνη πλέγματος οθόνη διαφήμισης παράθυρο
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Εξωτερική υδατοασφαλής P3.9-7.8 Διαφανής οθόνη πλέγματος LED για διαφήμιση
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | πλήρες χρώμα |
Π2.6-5.2Εξωτερική διαφανής διαφανής οθόνη LED με πλήρες χρώμα υψηλής φωτεινότητας για παράθυρα καταστημάτων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 εμπρός και πίσω |
Ελαφριά οθόνη LED εξωτερικής διασύνδεσης P3.9-7.8 για εγκαταστάσεις μέσων ενημέρωσης μεγάλης κλίμακας
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P3.9-7.8 Εξωτερικό πίνακα οθόνης LED για πρόσοψη κτιρίων
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 800W |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 20oC ~ + 50oC ± 10% |
| Τεχνολογία: | AC110-220V |
Υψηλή διαφάνεια Υψηλή φωτεινότητα Διαφανής Διάφραξη Led για εμπορικό κέντρο Σούπερ μάρκετ Γυαλί και παράθυρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση pixel: | SMD1921 |

