Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Αδιάβροχη μαλακή οθόνη βίντεο LED RGB 50mm DMX512 160 βαθμούς για εσωτερική οθόνη
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Υψηλή φωτεινότητα P3.91-7.8 Διαφανής οθόνη πλέγματος LED για εσωτερική και εξωτερική διαφήμιση
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
6000CD HD Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερική εσωτερική διαφήμιση οθόνη οθόνης
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Led Component: | SMD1921 |
Π2.6-5.2 Νέα τεχνολογία Διαφανής οθόνη LED με πλέγμα υψηλής φωτεινότητας εξωτερικής οθόνης βίντεο
| Usage: | Outdoor |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Π3.9-7.8 Διαφανής οθόνη πλέγματος LED Διαφανής οθόνη κουρτίνας για διαφήμιση Εξωτερική οθόνη
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Διαφανής Led IP67 RGB P2.6 Grille Mesh Screen Εσωτερικό παράθυρο καταστήματος Διαφημιστική κουρτίνα Εξωτερική διαφανής οθόνη
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Led Component: | SMD1921 |
Προσαρμοσμένη υδατοασφαλής πλέγμα LED οθόνη P3.9 γυάλινο παράθυρο κτίριο Διαφανές γυάλινο πλέγμα πλέγμα μεγάλη
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
Υψηλή φωτεινότητα Πλήρες χρώμα RGB P2.6 Διάφραξη πλέγματος Μεγάλη εσωτερική διαφανής γυάλινη οθόνη LED οθόνης οθόνης
| Usage: | Outdoor |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Consumption: | 800 W/㎡ |
Πλήρως χρωματιστή διαφανής οθόνη LED διαφημιστική οθόνη σχάρα και οθόνη οθόνης
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
Βέλτιστη τιμή Πλήρης χρώσης Εικονίδιο Διάφρασης Διάφρασης LED IP67 RGB P3.91 Εικονίδιο Διάφρασης Διάφρασης LED Διάφρασης Βίντεο
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |

