Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
P3.9-7.8 Εξωτερικό πίνακα οθόνης LED για πρόσοψη κτιρίων
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 800W |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 20oC ~ + 50oC ± 10% |
| Τεχνολογία: | AC110-220V |
Υψηλή διαφάνεια Υψηλή φωτεινότητα Διαφανής Διάφραξη Led για εμπορικό κέντρο Σούπερ μάρκετ Γυαλί και παράθυρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση pixel: | SMD1921 |
Επίπεδο προστασίας IP65 Πλήρως χρωματιστή εσωτερική οθόνη LED Grill Διαφανής οθόνη τοίχου Ιδανική για εσωτερικές ρυθμίσεις
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Συστατικό Led: | SMD1921 |
Ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για εγκαταστάσεις εξωτερικής χρήσης μεγάλης κλίμακας Εύκολη συντήρηση και υψηλή ποιότητα
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
Εξωτερική οθόνη P2.6 Full Color LED Grille Screen IP65 Διαφανές εμπορικά κέντρα και οθόνη μετρό
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Συστατικό Led: | SMD1921 |
Υψηλής φωτεινότητας Διαφανής ψηφιακή σήμανση LED για αυτοεξυπηρέτηση Επιχειρηματική διαφήμιση Ψηφιακή οθόνη αφίσας παραθύρου
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Nova/Linsn/Colorlight |
| Τύπος Led: | ΜΜΔ |
Εντός χώρου P2.6 Πλήρες χρώμα LED Διαφανής ψηφιακή αφίσα για εμπορικά κέντρα Διαφημιστικές οθόνες Διαφάνεια παράθυρα λειτουργία κινούμενα σχέδια
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
|---|---|
| Δραστηριότητα εμφάνισης: | Βίντεο |
| Τσιπ LED: | Epistar/Slian |
Εξωτερική διαφανής οθόνη με LED πλέκη ️ Αδιάβροχη οθόνη πλήρους χρώματος
| Θερμοκρασία χρώματος: | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Ασύρματα |
| Χρήση: | εξωτερικά |
Διαφανής Διαφήμιση υψηλής φωτεινότητας IP67 RGB P3.91 Παράθυρο Εξωτερική εσωτερική οθόνη LED με ταινία σχάρου
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
Εύκολη εγκατάσταση Υπερτελής ορατότητα μέσω πλήρους χρώματος Υψηλή φωτεινότητα RGB Διαφανής εξωτερική σχάρα LED οθόνη οθόνης
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | αλουμίνιο |
| Συστατικό Led: | SMD1921 |

