Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
TTL8208 IP67 DC12V των RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου φασολιών SMD5050 θαύματος 120 βαθμός αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.3W |
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Pixel module IP67 αδιάβροχο πλήρες χρώμα RGB καλώδιο τετραγωνικό φως LED διευκρινίσιμο
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
12mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light για εξωτερική διακόσμηση IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Εξωτερική πρόσοψη κτιρίου Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 φως εικονοκυττάρου των άσπρων οδηγήσεων SMD 5050 για την υπαίθρια διακόσμηση χαρτοπαικτικών λεσχών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Υψηλή δύναμη 30mm εικονοκύτταρα των ψηφιακών RGB οδηγήσεων για τον τοίχο και την περίληψη του κτηρίου
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Οδηγήσεων ΣΥΝΕΧΟΥΣ 24V 9mm ενότητα σημαδιών διαφήμισης εικονοκυττάρου των ενιαίων χρώματος με 3pcs 5050 SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων αλυσίδων των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος 30mm για την πινακίδα των υπαίθριων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Το φως 12MM σειράς φασολιών θαύματος οδήγησε την ενότητα εικονοκυττάρου για τις επιστολές φωτισμού των υπαίθριων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

