Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Αδιάβροχο IP67 οδήγησε τα φω'τα υπαίθριο 1W RGBW DC12V DMX512 30mm Smd3535 σημείου εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | H3004P12V1.2 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Τάση: | DC12V |
12v 1,5w Outdoor Sign Module Programmable RGB Led Lights SMD2835 5054 5730
| Luminous Flux: | 20-25LM |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Storage Temperature: | -30℃~80℃ |
Έξυπνο 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Εξωτερική διακόσμηση με εναλλακτικό χρώμα εκπομπής
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
Χριστουγεννιάτικα φώτα φωτισμού με πίκσελ LED 2835 30mm 12V εξωτερικό προφίλ αλουμινίου μόνιμο προγραμματισμό φωτισμού
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Εξωτερική LED πηγή φωτισμού 12V 30mm 2835 για μόνιμη εξωτερική διακόσμηση έξυπνων φωτισμών
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Εξωτερικό Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Διακοπές Rgbw 2835 30mm 12V φωτισμός 12V διπλό πλευρικό φωτισμό αλουμινίου προφίλ φως Led Pixel Point Lights
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο 24V SMD3535 Αδιάβροχο IP67 Rgbw Πάρτι Φώτα LED Pixel Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
DMX512 IC Chip Αδιάβροχο Προφίλ Αλουμινίου Led Pixel Point Φώτα για Μόνιμη Χριστουγεννιάτικη Διακόσμηση σε Τάση Λειτουργίας DC12V
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Εξωτερική Πρόσοψη Κτιρίου Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Φωτισμός Χριστουγέννων Εξωτερικού Χώρου με LED Pixel Point Light RGBW, Συγχρονισμό Μουσικής και Ράγα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5 W |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |

