Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Διάμετρος 12mm Pixel LED Διευθύνσιμο 0,3W DC12V 160 βαθμών LED φωτισμός Μοντέλου Pixel
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
Διάμετρο 12mm RGB Pixel LED Διευθύνσιμο 0.3W DC12V 160 βαθμούς LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB ή RGBW |
| Δύναμη: | 0.3W |
παραγγελίες δείγματοςΔευτερεύον 12mm Pixel LED Διευθύνσιμο 0,3W DC12V 160 βαθμούς LED Pixel Module Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-2000K |
| Δύναμη: | 0.3W |
Φωτιστικά σημείων LED Pixel, προσαρμόσιμα, πολλαπλών χρωμάτων, φώτα διακοπών, 30mm, αδιάβροχα, διευθυνσιοδοτούμενα RGB, φως προφίλ αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
αδιάβροχο rgb πλήρες οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο 12mm ελαφρύ DC5V με το ολοκληρωμένο κύκλωμα για την έξυπνη αλλαγή χρώματος ελεγκτών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Ελαφρύ DC24V των άσπρων οδηγήσεων 30mm IP67 CE εικονοκυττάρου που περνούν διάρκεια ζωής 30000H
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Ελαφρύς ενιαίος κύκλος ζωής SMD3535 χρώματος 0.6w 12v 30000H σημείου των διαφανών οδηγήσεων μασκών
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.6W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφρύς DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000 των διαφορικών οδηγήσεων αβ χρόνος ζωής σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφριά SMD3535 1.2w των οδηγήσεων φασολιών θαύματος ενιαία έγκριση ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24v CE ROHS χρώματος σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.2W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Χρώμα DC12v RGBW που οδηγείται υλική μακριά διάρκεια ζωής 1-1.5w κόλλας PC Shell σημείου ελαφριά
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1-1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

