Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
30mm LED Pixel Point Light RGBW DMX512 Προγραμματιζόμενο IP67 Αδιάβροχο 12V LED Dot Light για Διακόσμηση Προσόψεων Κτιρίων και Τοπίου
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Προγραμματίσημες κτήριο επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων 30MM/διακόσμηση φραγμών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Κατηγορίας προστασίας: | IP68 |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Προσαρμοσμένος 1 τσιπ 5050 ελαφρύ άσπρο ενιαίο χρώμα 20mm σημείου των οδηγήσεων 0.25w οδηγήσεις εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων 0.1W οδηγήσεων 9mm, φως ΣΥΝΕΧΟΎΣ 5V ενιαίο οδηγημένο χρώμα σειράς
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτη |
| Δύναμη: | 0.12W |
ο υπαίθριος φωτισμός 0.8w 1800-6500K SMD3535 12V IP67 οδήγησε το φως σημείων εικονοκυττάρου με αδιάβροχο
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Βαθιά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
12v οδηγημένο ελαφρύ DMX512 0.75W RGB χρώμα σημείου αδιάβροχο για τη μεγάλη οθόνη εικονοκυττάρου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος, sunshade |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.75W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ενιαίο οδηγημένο χρώμα σημείων εικονοκύτταρο SMD3535 24V σφαιρών μητρών φω'των 1.2W προσπελάσιμο
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.2W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Χτίζοντας το σημείο ελαφρύ DC24V 40mm εικονοκυττάρου των οδηγήσεων διασκέδασης φως σημείου των υπαίθριων ψηφιακών οδηγήσεων
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Ucs 512 |
| Εφαρμογή: | HOTEL/Building |
DC12V 12mm οδήγησε ελαφρύ 0.3W IP67 DMX512 εικονοκυττάρου RGB 5050 υπαίθριο αδιάβροχο σημείου
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| IPgrade: | IP67 |
IP67 RGB οδηγημένα φω'τα DC12V DMX512 30mm Smd3535 0.75W σημείου εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Δύναμη: | 0.75W |

