Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Φως εικονοκυττάρου των ψηφιακών RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
εικονοκύτταρο των ψηφιακών RGB οδηγήσεων 30mm
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εικονοκύτταρο DC12V 30mm των RGB οδηγήσεων φωτεινότητας πλήρες χρώμα ψηφιακό για τη διακόσμηση χαρτοπαικτικών λεσχών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εικονοκύτταρο 38mm των RGB οδηγήσεων Decorarion λεωφόρων αγορών IP67 6pcs 5050 SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων 12mm αδιάβροχο για το φως επιστολών υπαίθριων σημαδιών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
12V IP67 0.75w SMD3535 οδήγησε οδηγημένο το φραγμός ελαφρύ τρισδιάστατο οδηγημένο Dmx εικονοκύτταρο κουρτινών
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | Δομή σφαιρών κρυστάλλου |
Υπαίθριος αδιάβροχος ταινιών των RGB DMX οδηγήσεων εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση της διακόσμησης Χριστουγέννων φωτισμού
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 1.5W ανά φως |
Ελαφρύ αδιάβροχο IP67 SMD2835 30mm 6500K εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 0.6W PC σημείου αντι - UV
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Των πλήρως σημείο ελαφρύ IP67 DC24V 100mm εικονοκυττάρου αδιάβροχων οδηγήσεων RGB φασόλι θαύματος SMD3535
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP67 αδιάβροχα οδηγημένα RGBW φω'τα DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535 σημείου εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Δύναμη: | 1W |

