Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Οδηγημένο εικονοκύτταρο 9mm αδιάβροχο άσπρο ενιαίο χρώμα 5V IP67 στην πινακίδα
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Προστασία: | IP67 |
| Χρώμα: | Λευκό |
Ελαφρύ F5 των υψηλής αντοχής οδηγήσεων PC φασολιών θαύματος νερό εικονοκυττάρου που ενισχύει το αντι UV υλικό τσιπ 5V EPISTAR
| Υλικό: | Pc+glue |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
SMD3535 πηγή φωτός 1,5 σημείου RGB γωνία ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24v υψηλή φωτεινότητας 160° Watt DMX512
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Υψηλό RGB συνεχές ρεύμα 5V λαμπών φωτός SMD3535 0.3w DMX512 σημείων φωτεινότητας εσωτερικό ανθεκτικό
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διαφανή μάσκα, μάσκα με δίχτυ, ηλιακή σκιά |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
2W γύρω από οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα ενότητας SMD3535 RGBW DMX512 24V 3 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 2w |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Η διακόσμηση 0.1w 12mm κρουαζιερών οδήγησε τα φω'τα σειράς εικονοκυττάρου
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC05V |
| Χρώμα: | Άσπρος |
SMD3535 LED Pixel Point Light Aluminium Profile Track Lighting 40mm Ενιαίο χρώμα DC24V IP67
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Γωνία θέασης: | 120° |
φως εικονοκυττάρου των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος 12mm DC5V υπαίθριο με τον έλεγχο DMX512
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB-πλήρες χρώμα |
φως εικονοκυττάρου των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος 12mm DC5V για το φωτισμό υπαίθριων σημαδιών
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB-πλήρες χρώμα |

