Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
OEM RGB Διευθυνσιοδοτούμενο Φως UCS2904 Προφίλ Καναλιού 24V 50MM IP67 Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Φεστιβάλ Εξωτερικό LED Φωτιστικό Σημείο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Το υπαίθριο Epistar τσιπ Rgb 12mm DC5V 0.3w οδήγησε το ελαφρύ IP67 εικονοκυττάρου σημάδι σειρών
| Τάση εισόδου: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Οθόνη LED P83 Pixels Οθόνη βίντεο Led Mesh
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα |
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
SMD5050 ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο IP67 DC12V 0.4W RGBW των οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.4W |
Φασόλι 30mm θαύματος ελαφρύ διαφήμιση οδηγημένο φως σημείου των οδηγήσεων SMD5050 DC12V IP67
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Βολτ εισαγωγής: | 12V |
RGB πλήρες φως σημείου των οδηγήσεων χρώματος SMD5050 DC12V ελέγχου DMX για την οικοδόμηση
| Εργασία temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Κέλυφος υλικό: | PC |
| Δύναμη: | 0.75W |
Αδιάβροχη IP67 πλήρες χρώμα υψηλή φωτεινότητα Pixel Led Mesh Display Διαφανής Μεγάλη εσωτερική γυάλινη οθόνη LED
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
Ελαφριά ενότητα SMD5050 1.5W DC12V των πλήρων οδηγήσεων χρώματος με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Ονομασία προϊόντος: | 7515-5050 |
|---|---|
| μέγεθος: | 75*15 |
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
Το ελαφρύ, πλήρες χρώμα 12MM σημείου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων DMX IP67 DC5V οδήγησε το εικονοκύτταρο
| IP: | 67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Βολτ: | 12V |
Αδιάβροχες IP67 SMD3535 0.75W 30mm οδηγήσεις εικονοκυττάρου DMX512 DC12V για το πρόγραμμα
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Δοκός διατομής σχήματος λ: | 120 |

