Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
IP67 12mm RGB πλήρες χρώμα 5V οδήγησε τον υπαίθριο φωτισμό διαφήμισης ενοτήτων για τα σημάδια
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Ελαφρύ 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm των αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου φασολιών IP67 θαύματος RGB
| Όνομα προϊόντων: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Χρώμα: | RGBW |
0.75W 6898 ελαφρύ IP67 των RGB οδηγήσεων σημείου Smd3535 DC5V 30mm αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | G3003S12 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Χρώμα: | RGB |
IP67 0.6W ελαφρύς υπαίθριος των ενιαίων χρώματος Smd2835 DMX512 DC12V 30mm οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*11.21mm |
| Χρώμα: | 1800-6500k |
DMX512 ελαφρύ φασόλι αδιάβροχο IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm θαύματος των Rgb οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5w |
| Τάση: | DC24V |
Εξωτερικές διακοσμητικές συσκευές 24V Dream 10mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control Led Light Strip
| Ζωή: | 30000 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Aluminum Material Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display for Large Indoor Glass LED Panel Screen Ηλεκτρονικά οθόνια για μεγάλα εσωτερικά γυαλιά
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Υψηλό τετράγωνο φωτεινότητας με το φως σημείου των οδηγήσεων Lense για τον πίσω φωτισμό των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
DMX512 Epistar RGB οδηγημένη σημαδιών ελαφριά 1.4W οδηγημένη γωνία εξέτασης σημείου ελαφριά 120
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Κίτρινο Backlight των ελαφριών 20mm των οδηγήσεων IP67 1chip SMD 5050 οδηγήσεων σημείου για τη διασκέδαση
| Αδιάβροχο: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| μοντέλο: | G2001MY12 |

