Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Υπαίθριο ελαφρύ IP67 RGBW των οδηγήσεων σημείου διακοσμήσεων 2W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Τάση: | DC24V |
Υπαίθριο IP67 0.3W ελαφρύ φασόλι θαύματος των RGB οδηγήσεων σημείου DMX512 Smd5050 DC12V 20mm
| Όνομα προϊόντων: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
Smd5050 DC12V 30mm ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W των οδηγήσεων σημείου DMX512 RGBW
| Όνομα προϊόντων: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*11.7mm |
| Τάση: | DC12V |
Ελαφρύ 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm των αδιάβροχων IP67 θαύματος οδηγήσεων σημείου φασολιών
| Όνομα προϊόντων: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Μέγεθος: | 30*17.7mm |
24V ευέλικτη ευφυής μονόχρωμη RGB εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση σπιτιού LED λωρίδα φωτός
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Φαρμακευτική τιμή 24V ευέλικτη ευφυής μονόχρωμη RGB εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση σπιτιού LED λωρίδα φωτισμού
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Φως σημείου των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V 5 SMD 5050 οδηγήσεων για τις επιστολές πινακίδων/καναλιών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
0.48W ενότητες σημαδιών των έξοχων φωτεινών τετραγωνικών οδηγήσεων για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Το φασόλι IP65 θαύματος RGB στεγανοποιεί την ενότητα 0.72W SMD2835 DC12V φωτισμού των οδηγήσεων 65*16MM
| Πρότυπο: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.75W |
| Βαθμός IP: | IP65 |
ελαφρύ σημείο αδιάβροχο IP67 30mm των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος 0.6W DC12V
| Όνομα προϊόντων: | XH-G3006M12-K1d |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Βολτ εργασίας: | DC12V |

