Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
SMD3535 ελαφριά ενότητα 0.75W DC12V των RGB ανεφοδιασμού εργοστασίων οδηγήσεων τιμών
| όνομα προϊόντων: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 75*15*8.5mm |
| Δύναμη: | 0.75W |
12w DMX512 χρώμα IP65 αδιάβροχη εξωτερική διακοσμητική λωρίδα φωτισμού LED
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP6 |
| Εργασιακό χρόνο: | 30000H |
DC12V φως σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων, φως των οδηγήσεων 1W με IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-H3004P12-B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Διάμετρος 12mm Pixel LED DMX512 RGB πλήρες χρώμα 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
ΣΥΝΕΧΕΣ 5V ψηφιακό Rgb οδηγημένο εικονοκύτταρο, φω'τα ενότητας 12mm προγραμματίσημα οδηγημένα
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
DC24V διακοσμητικά φω'τα των οδηγήσεων, ενιαίο χρώμα 38mm φω'τα εικονοκυττάρου των προγραμματίσημων οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
3SMD ελαφριά εγκατάσταση 30mm βιδών εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 1W UV προστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ελαφρύ χρώμα σημείου των προγραμματίσημων προσπελάσιμων οδηγήσεων 20mm που αλλάζει DMX512
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Χρώμα που προγραμματίζει το RGB οδηγημένο σημείο ελαφρύ 12mm 5v 12lm ενέργεια - αποταμίευση
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |

