Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
IC16716 συνεχές ρεύμα 5V 9mm προσπελάσιμη οδηγημένη ελαφριά σειρά 0.1W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
24V Dream 10mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control LED Light Strip
| Ζωή: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δύναμη: | 10W/m |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Μακροχρόνια διάρκεια ζωής 24V Dream 10mm διευκρινίσιμη RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control Led Light Strip
| Ζωή: | 30000 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
24V 17mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control LED Light Strip
| Βόλτ: | 24V |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
| Δύναμη: | 12W |
Αδιάβροχα Τροφοδοτικά IP67 12v 24V Ή Οδηγός LED Φωτισμού LED
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 400W |
| Ρεύμα εξόδου: | 16.6/33.3Α |
Ελαφρύ σημείο RGB IP67 DC5V SMD5050 των αδιάβροχων οδηγήσεων φασολιών θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G2001P05 (RGB) - J1e |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20*12mm |
| Τάση εργασίας: | DC5V |
Η ελαφριά ενότητα των οδηγήσεων φασολιών θαύματος στεγανοποιεί τη RGB λάμψη 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V
| Πρότυπο: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.76W |
| Βαθμός IP: | IP65 |
IP65 ενότητα αδιάβροχο 1.5W 65*11MM φωτισμού των οδηγήσεων ενιαίο χρώμα SMD2835 DC12V
| Πρότυπο: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 1.5W |
| Βαθμός IP: | IP65 |
Διασκέδαση Προγραμματιζόμενο Καρναβάλι Φως LED 45mm 1W DC12V RGB Για εξωτερικό φωτισμό διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Διασκέδαση Προγραμματιζόμενο Φως LED Καρναβαλιού 45mm 2W DC12V RGB Για εξωτερικό φωτισμό διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |

