Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
1.8W Dia διακοσμητικά φω'τα σειράς 30mm των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V υπαίθριων οδηγήσεων με 30000 τη διάρκεια ζωής, φως σημείου των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα σειράς οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Ελαφριά υπαίθρια οδηγημένη οθόνη σημείου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου DC24V επίδειξης μητρών
| εφαρμογή: | υπαίθρια οθόνης |
|---|---|
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
| ελέγχου: | DMX512 |
DMX512 διακοσμητικά φω'τα των ψηφιακών IP67 αδιάβροχων οδηγήσεων για τη χαρτοπαικτική λέσχη, λούνα παρκ
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Λουρίδα ελαφρύ 0.9Watt DC15V των οδηγήσεων Χριστουγέννων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων SMD5050 IP67
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Εξωτερική αδιάβροχη μονάδα φωτός LED IP65 0,72W Power SMD2835 Chip
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Όνομα προϊόντων: | MZ7015M12 |
Αδιάβροχα IP67 φω'τα εικονοκυττάρου σημαδιών των υπαίθριων ΕΔ οδηγήσεων σημείου LDMX ελαφριών
| IP: | 67 |
|---|---|
| Βολτ: | DC12V |
| Κέλυφος: | Bayer της Γερμανίας |
1800-6500k ελαφρύ φασόλι θαύματος IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm των οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Δύναμη: | 0,6W |
Ελαφρύ 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm των υπαίθριων αδιάβροχων IP67 θαύματος οδηγήσεων σημείου φασολιών
| Όνομα προϊόντων: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Μέγεθος: | 30*17.7mm |

