Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Σημαντικά φώτα DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip για διακόσμηση ξενοδοχείων
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Τύπος: | Σημείο φωτός |
| Διάρκεια ζωής: | 50,000 ώρες |
50mm υψηλής ποιότητας 24V RGBW dmx512 Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό φωτισμό με pixels
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| RGB έλεγχος: | RGB DMX512 |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
IP67 Αδιάβροχο 1,5W RGBW LED Pixel Point Light Εξωτερική διακόσμηση με ρόδα λούμεν
| Lighttype: | Σημείο φωτός |
|---|---|
| Σεροληπτικά: | 3 Χρόνια |
| Πηγή τσιπς: | SMD3535 |
Έξυπνο WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Αδιάβροχο με 30.000 ώρες διάρκεια ζωής για Χριστουγεννιάτικη γιορτινή διακόσμηση
| Μοντέλο: | led point light |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃- 60 ℃ |
48V Smart App Control IP67 Εξωτερικό φωτισμό σημείων Pixel Point Light Source με σώμα PC
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Συνδετήρας: | 3PIN JST αρσενικό και θηλυκό |
| Ονομαστική ισχύς: | 1,5 W |
Καλύτερα προϊόντα Μονόχρωμο 3 Smd9240 Led Module Φωτισμός Σήμανσης Εξωτερικού Χώρου Φακός 3.5w Φώτα 12v
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φαρμακευτική τιμή πολυλειτουργικό φωτισμό Προϊόντα 2m ανά σύνολο LED Strip Φως με FPC ευέλικτο πλακόνι PCB και Epistar5050 Chip και υποστηρίζουν το διαφορετικό χρώμα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
7512 SMD5050 RGB LED Μονάδα, μέγεθος: 7512. Μονόχρωμο Φωτιστικό Σήμανσης Εξωτερικού Χώρου με Φακό 0.72W Φώτα 12v IP65
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
7515 Πλήρως Έγχρωμη Μονάδα LED IP65 Αδιάβροχη για Φωτισμό Κεφαλής Πόρτας Σήμανσης Βιτρίνας
| Εργαζόμενος: | DC5V |
|---|---|
| Προϊόν NMAE: | 7515 μονάδα LED |
| Lighttype: | led moudle |

