Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Εξωτερικό 30mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Αδιάβροχο για αθλητικό πεδίο και εξωτερικό φωτισμό
| λέξη-κλειδί: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακός |
Φαρμακευτική τιμή πολυλειτουργικό φωτισμό Προϊόντα 2m ανά σύνολο LED Strip Φως με FPC ευέλικτο πλακόνι PCB και Epistar5050 Chip και υποστηρίζουν το διαφορετικό χρώμα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
7512 SMD5050 RGB LED Μονάδα, μέγεθος: 7512. Μονόχρωμο Φωτιστικό Σήμανσης Εξωτερικού Χώρου με Φακό 0.72W Φώτα 12v IP65
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
7515 Πλήρως Έγχρωμη Μονάδα LED IP65 Αδιάβροχη για Φωτισμό Κεφαλής Πόρτας Σήμανσης Βιτρίνας
| Εργαζόμενος: | DC5V |
|---|---|
| Προϊόν NMAE: | 7515 μονάδα LED |
| Lighttype: | led moudle |
Πολυχρωματικό 30mm γέφυρα διακοσμητικό φως LED Pixel DC 24V, RGB LED Pixel αδιάβροχο 1.5w για εξωτερική διακόσμηση
| Γωνία: | 120 |
|---|---|
| Πηγή φωτός LED: | SMD3535 |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
Επίπεδα τετραγωνικά RGB εικονοκύτταρα προσπελάσιμο 12mm DC5V 12V UCS1903 WS2811 SM16703 GS8208 Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
πλήρες χρώμα DC5V 0.15W εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος 25mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Άμεση πώληση 25mm εργοστασίων πλήρες χρώμα εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Ποιοτικό 0.75w 12v Dmx512 Rgb οδηγημένο εικονοκύτταρο H2503P12 ύψους
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Λαμπτήρας: | 3535 |
| Δύναμη: | 0.75W |
Το τοπίο SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm οδήγησε την ενότητα εικονοκυττάρου
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Προστασία: | IP65 |

