Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Το PC Shell UV προστατεύει το RGB ολοκληρωμένο κύκλωμα σειρών XH6897 εικονοκυττάρου για το φωτισμό τοπίων
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Το πλήρες χρώμα Dc5v Rgb 0.3w 12mm οδήγησε το εικονοκύτταρο με το PVC Shell + το PU μέσα
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Τελευταίο Design Εξωτερικό κίτρινο Διασκέδαση Pixel LED 12V 9MM Διακοσμητικό LED Pixel Light
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
Εξωτερική πλήρης χρώματος οθόνη διαφήμισης LED με 31 mm pixels και DMX512 control
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Διχτυωτή οθόνη LED |
| Πιξέλες: | 31 χιλιοστά |
RGB Point Led Pixel Light Track Φωτισμός Εξωτερικού Φωτισμού ΟΡΟΦΗΣ Διακόσμηση
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Μόνιμος Χριστουγεννιάτικος Φωτισμός RGB LED Node Pixel Point Προγραμματιζόμενο Εξωτερικό Προφίλ
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Ελαφρύ υπαίθριο SMD2835 12V 0,5 οδηγήσεων Watt ενιαίο χρώμα σημείου 2 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Το χρώμα της Shell είναι σύμφωνο με το ελαφρύ χρώμα |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
SMD5050 οδηγημένο ελαφρύ DC5V DMX512 πλήρες χρώμα IP67 εικονοκυττάρου αδιάβροχο για τη ημέρα των Χριστουγέννων
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

