Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Εξωτερικά Led Holiday Rgbw 12V Φώτα Pixel Track Χριστουγεννιάτικα φώτα 6000K Eaves Εξωτερικό φως
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
20mm 5050 RGB διακοσμητικό μεταβλητό χρώμα εκπομπής φωτός LED πηγή φωτός LED σημεία φωτός διασκέδαση φως
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Ψηφιακό LED Strip Ευέλικτο Μαγικό Όνειρο
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
30mm 24V RGB LED IP67 Προγραμματιζόμενα Φώτα Σημείου για Τοπίο
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Εξωτερικό IP67 36V Υδροσταθερό 40mm Pixel LED Point Light Source Λευκό εκπέμπει μόνιμο LED Pixel Light
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Σύρμα: | 4P γκρι επίπεδο καλώδιο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
30mm Rgb Pixel Αδιάβροχο LED Module Led Point Lighting Εξωτερικό LED Pixel
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| ΚΡΙ: | >80 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φως σημείου οδηγήσεων |
Rgbw Φώτα Διευθύνσιμο έξυπνο εξωτερικό LED εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
εξωτερικά φώτα για διακοπές IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Pixel Εξωτερικά φώτα για διακοπές
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Rgbw Φώτα Διευθύνσιμο έξυπνο εξωτερικό LED εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστούγεννα Μόνιμο Φως RGB 25mm LED Πηγή φωτός εξωτερικής διακόσμησης Αδιάβροχο φως Pixel
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Πηγή φωτός: | LED |

