Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Το εργοστάσιο της Shenzhen προσαρμόζει το μόνιμο εξωτερικό φως IP67RGB κυνηγητικό χρώμα LED pixel point light source
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
RGB πλήρες χρώμα 1.2w 12v Εξωτερικά IP67 Αδιάβροχο 2835 3LED SMD Ενέσιμη LED μονάδα για διαφήμιση
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
καυτή πώληση Πολυχρωματικό 24v RGBIC τηλεχειριστή και wifi Διαχειριστή Strip pixel φώτα Led Eaves φώτα
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Διακοσμητικό Αδιάβροχο Εξωτερικό Smart Pixel Led Eaves Light RGB Controller Μόνιμο φωτισμό οροφής Point Light
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Αδιάβροχο IP67 RGBW LED Point Light με προφίλ αλουμινίου και σώμα λαμπτήρα PC για εξωτερική διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-H2503P12 (RGBW) |
| Είδος: | Φως 25 mm με LED pixel |
Πηγή φωτισμού LED IP67 24V 40mm 1.5W εξωτερικό RGB εξωτερικό φωτισμό κτιρίων
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Πηγή φωτός σημείου |
| Γωνία θέασης: | 120 |
Φως 5050 Rgb Rgbw 1903 διακοπών 20MM μόνιμο οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου 2904 Dmx512 ολοκληρωμένο κύκλωμα
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G2001P05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20mm*16mm |
| Χρώμα: | 1903 RGB ή rgbw 2904 |
Φωτό διασκέδασης LED για διασκέδαση εκθεσιακού χώρου 12V 2W RGB Φωτό LED Φωτό LED Pixel Cabochon
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D53S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Υψηλής ποιότητας θαύμα φασόλι LED διασκέδαση σειρά LED φως 12V 2W RGB LED φως LED φως LED φως LED λάμπα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |

