Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
DC12V 0.2W Αδιάβροχο IP67 μονόχρωμο 9mm φώτιστο καλώδιο για εξωτερικά φώτα
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Προϊόντα: | 0.2W 2525 φωτισμός LED μονάδας |
| Διάμετρος φωτός: | 9 χιλιοστά |
RGBW Led Χριστουγεννιάτικο πάρτι διακόσμηση γάμου Pixel εξωτερικά φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Φως διασκέδασης LED 12V 2W RGB Φως LED Φως LED Pixel Φως Φως Φώτα
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Εστιατόρια διακόσμησης διακοπών Οικία διακοπών Εξωτερικά φώτα έξυπνα WiFi Εξωτερικά σημεία φωτισμού pixel
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εφαρμογή αλλαγής χρώματος RGBW Smart Led Pixel Point Lighting Εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Ελέγχου APP Αδιάβροχο έξυπνο 20mm 12v εξωτερικό χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό LED φωτισμό πινάκλων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
ζεστή πώληση Χριστούγεννα Πολυχρωματικό rgbw Εξωτερικά φώτα Αδιάβροχα LED pixel Point Φως χορδή
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φωτιστικά LED 80mm SMD3535 μονόχρωμα
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 80 χιλιοστά |
Χριστουγεννιάτικα χρωματιστά φώτα LED Διακοσμητικά φωτιστικά Αδιάβροχα IP67 πλαστικό σώμα Φως LED RGBW Ελέγχος
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| Τύπος: | LED |

