Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Το φασόλι 12mm θαύματος πλήρες οδηγημένο χρώμα Rgb Rgb προσπελάσιμο εικονοκύτταρο πιστοποιητικών σειρών BRI εικονοκυττάρου οδήγησε 12mm 5v 12v
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| Υλικό της Shell: | PVC+glue |
Το Rgb εικονοκύτταρο φασολιών το 1903 θαύματος 12mm οδήγησε το προσπελάσιμο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος F8 12mm 5V 12V Χριστουγέννων πλήρες για το πρόγραμμα
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
Πλήρης χρωματικός έλεγχος DC12V IP65 LED μονάδα φωτισμού σημείων LED 12mm υψηλής ευκρίνειας pixel LED κυψελώδες τετράγωνο εξωτερικό
| Η τάση εισόδου (v): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Ονομασία προϊόντος:: | φως σκοινί LED |
Καλή τιμή νέου σχεδιασμού dc05v διαμέτρου rgb σημείο ελέγχου χαλκού 12mm led σημείο φως για εξωτερικούς χώρους
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB |
IP67 Νερόστερη εξωτερική σκόνη DMX512 1.5W 24V RGB LED φωτεινό σημείο Pixel
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα ελαφριάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 Αδιάβροχο 80mm RGB ελεγχόμενο LED Pixel Point Light Bayer LED Beads Γερμανικό υλικό PC για έργα εξωτερικού φωτισμού τοίχων
| θερμοκρασία: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός |
Νέο Led Pixel Point Lighting Dc12v Αδιάβροχο Smart Led Rgb Χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel εξωτερική διακόσμηση
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Ηλεκτρονικά φωτιστικά LED με υψηλή φωτεινότητα SMD2835
| Μέγεθος: | W15*L65mm |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 80 LM |
| Εφαρμογή: | διαφημιστική διακόσμηση |
Νέοι τύποι 100mm IP67 LED φώτα σημείου Οροφή Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση 6500K Pixel Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Εξουσία: | 5W |
| Τύπος: | LED |
LED Point Pixel Light Μόνιμο κτίριο RGBW Οροφή 0.4W Εξωτερικό IP67 Αδιάβροχο φωτισμό κεραμίδων Σχεδιασμένο και φωτισμό κεραμίδων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

