Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
HD1201M12 Epistar 0.1W 12mm Rgb οδηγημένος λαμπτήρας εικονοκυττάρων PC
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | μπλε |
PC Shell 30000hours 30MM Rgb οδηγημένη ενότητα 0.45W 12V IP65
| Προστασία: | IP65 |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Δύναμη: | 0.45W |
12mm θαύματος φασολιών 1903 12mm Rgb εικονοκυττάρου προγραμματίσημες Rgb οδηγημένες Χριστουγέννων ελαφριές Rgb οδηγημένες ενότητες εικονοκυττάρου φω'των Ws2811 1903 οδηγημένες
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| Όνομα προϊόντων: | 5V 12mm RGB οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
Ονομασία της εταιρείας:
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Ζεστές πωλήσεις καθαρό κάλυμμα παγωμένο λευκό κάλυμμα 63mm διασκέδαση οδήγηση LED φωτιστικά pixel φωτιστικά pixel 12VDC για τα φώτα του πάρκου διασκέδασης
| Εφαρμογή: | Αρχική / Γραφείο / Εξωτερικό |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απόσταση ελέγχου/επικοινωνία με το άγγιγμα |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
12leds χρώμα 24V 50mm πηγή φωτός σημεία DMX512 διακοσμητικό φωτιστικό pixel
| Παράδοση: | εντός 7 ημερών |
|---|---|
| Γωνία: | 160 βαθμός |
| Μέθοδος ελέγχου: | DMX512 |
RGBW 6500k pixel light 12 * SMD3535 50mm πηγή φωτισμού σημείων IP67 αδιάβροχο
| Ζωή: | 30000H |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 24V |
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |
Χριστουγεννιάτικο φως φως πλήρους χρώματος 30mm εξωτερικό IP67 αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
RGB 20mm λυχνίες DMX SPI Πρόγραμμα καυτή πώληση Μόνιμα φώτα Pixel
| Πηγή φωτός LED: | SMD3535 |
|---|---|
| Ελαττωματικό: | Ναι. |
| Πηγή φωτός: | οδήγησε |
Εξωτερικές διακοσμήσεις Φως Led Πλήρες χρώμα 30mm Εξωτερικό Ip67 Αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

