Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Προγραμματίσημο 2W 24V 50mm RGB οδηγημένος λαμπτήρας εικονοκυττάρου IP65
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
IP67 αδιάβροχο εικονοκύτταρο των ΣΥΝΕΧΏΝ 24V 40mm RGB οδηγήσεων 1.5W
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000hrs |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
160° γωνία ακτίνων εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V IP67 50MM
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Ο τύπος IP67 σφαιρών στεγανοποιεί 12MM των οδηγήσεων RGB χωριστά προσπελάσιμο χρώματος εικονοκυττάρου πλήρη
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένη σειρά |
| Προστασία: | ip67 |
Ελαφρύ PVC DC5V DMX512 12mm IP67 εικονοκυττάρου των RGB υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων φασολιών θαύματος
| Τάση εισόδου (V): | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Ονομασία προϊόντος:: | Led String |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW UCS2904 LED Pixel Light ip67 Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight Source
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Αδιάβροχο LED Pixel για εξωτερικό φωτισμό
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Υψηλή Κρί και RGB LED Pixel 20mm Αλουμινίου Track LED Point Light για δημοφιλή εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW LED Pixel Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα χρώματος DC12V 0.75W XH6897 εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος 25mm
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |

