Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
30mm 0.75w στεγανοποιούν οδηγημένο το Ip67 λαμπτήρα 5050 CE Rohs εικονοκυττάρου τσιπ Brightek
| ελαφριά ένταση: | 18000mcd |
|---|---|
| Δύναμη εργασίας: | 0.75W |
| μάρκα: | Epistar |
IP68 βαθμός Αδιάβροχο φως LED για διασκέδαση εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση RGB χρώμα
| Χρώμα: | rgb |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός, έλεγχος διακοπτών |
| Κατηγορία IP: | 68 |
Smd2825*3 οδηγημένο ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο Ip65 12v 1w ενιαίο χρώμα ενότητας
| Όνομα προϊόντων: | Xh-MZ7003M12 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| Δύναμη λαμπτήρων: | 1w |
Υπαίθρια οδηγημένη ελαφριά ενότητα αδιάβροχο Ip65 12v 1w φασολιών θαύματος
| Δύναμη λαμπτήρων: | 1W |
|---|---|
| Δύναμη: | 12v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τέσσερα μικρά κιβώτια σε ένα μεγάλο κιβώτιο |
Προϊόντα Πολυλειτουργικού Φωτισμού 15m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα PCB FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Τύπος: | Λυχνία LED |
Προϊόντα υψηλής ποιότητας 2m ανά σετ Φωτιστική ταινία LED με εύκαμπτη πλακέτα FPC και τσιπ Epistar5050
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
IP67 Αδιάβροχο 5V 12V Square12mm Φως RGB String Χριστουγεννιάτικο LED Φως RGB LED Pixel
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | PC |
20mm 12v LED μονόχρωμο αδιάβροχο πινέλο φωτεινής πηγής πινέλα λέξη πινέλο φως
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Outdoor Decoration LED Light RGB LED Pixel
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λάμπας: | Η/Υ |
UV προστασία 6pcs SMD 2835 πράσινο οδηγημένο φως εικονοκυττάρου για το φωτισμό ακρών
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |

