Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Αδιάβροχος ODM IP67 DC15V 1.8W SMD3535 RGB 3 οδηγήσεων σημείου ελαφρύ
| Ονομασία προϊόντος: | XH4006P15V5.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 1,8w |
Ελαφρύ IP67 DC24V 2.5W RGBW SMD3535 των αδιάβροχων οδηγήσεων φως των οδηγήσεων σημείου σημείου
| Ονομασία προϊόντος: | XH5012P24V1.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 2,5W |
Ελαφρύ IP67 DC12V 0.3W RGB SMD5050 των οδηγήσεων σημείου φασολιών θαύματος αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,3W |
DC12V 0.75W σημείου RGB SMD3535 των οδηγήσεων ελαφρύς αδιάβροχος υπαίθριος IP67
| Ονομασία προϊόντος: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,75 W |
Ελαφρύ 1800K των οδηγήσεων σημείου φασολιών θαύματος - ενιαίο χρώμα SMD2835 6500K 0.6W αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | G36003M12V2.3 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,6W |
Ελαφρύ IP67 DC24V 5W των RGB DMX512 οδηγήσεων σημείου αδιάβροχο για τη διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 5W |
DC12V αδιάβροχη οδηγημένη ελαφριά ενότητα Smd2835 71mm ενιαία έγχυση Backlight χρώματος Ip65 1W
| Στοιχείο: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 71mm |
| Δύναμη: | Ενιαίο χρώμα |
Ελαφρύ φασόλι θαύματος των οδηγήσεων σημείου IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGBW |
Διαμέτρου 50 Αδιάβροχο 0,3w Πηγή φωτισμού LED μόνιμο LED διακοπές Εξωτερικό φως RGB φωτισμός pixel
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |

