Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
εικονοκύτταρο των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος 12mm ελαφρύ DC5V με 3 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Αδιάβροχο 5V RGB πλήρες χρώμα 12mm φως εικονοκυττάρων των οδηγήσεων με IC16716
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
ΣΥΝΕΧΗΣ 5V Ip67 0.3W προσπελάσιμη οδηγημένη ελαφριά σειρά Epistar
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
Ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm των ενιαίων χρώματος οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Επίσταρ DC 5V Ip67 0.3W Διευθύνσιμο φως LED
| Κατηγορία ισχύος: | 0.3W |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | DC5V |
| Πρωτότυπο: | IC16716 |
ελαφριά ενότητα των αδιάβροχων ενιαίων οδηγήσεων χρώματος 1.5W DC12V με IP65
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 7520-3030-1.5W |
| Μέγεθος: | 75*20 |
Υπαίθρια IP67 12mm οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα χρώματος IC16716 πλήρης με 3 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Τσιπ IP67 20mm Epistar πράσινος οδηγημένος φωτισμός σχεδιαγράμματος οικοδόμησης Backlight
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Οδηγημένα φω'τα 0.15w σειράς διαφήμισης τα πινακίδα στεγανοποιούν το κόκκινο χρώμα 9mm
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
|---|---|
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
120° προσπελάσιμη οδηγημένη ελαφριά σειρά ακτίνων IP67 5V 0.13W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Χρώμα: | Κόκκινος |

