Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Στεγανοποιήστε το οδηγημένο υπαίθριο φως 1,5 Watt SMD3535 DMX512 24V σημείων για το τοπίο
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP68 0,3W Αδιάβροχο 5V 12mm τετράγωνο μονόχρωμο LED pixels LED πηγή φωτισμού σημείων Χριστούγεννα λάμψη μπάλα χρωματιστά φώτα
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Χρώμα: | RGB |
Φωτισμός σημείων εικονοστοιχείων LED DC15V 40mm Smart LED RGB 1W Μόνιμη εξωτερική υδατοασφαλής διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Φωτισμός εργοστασίου 30mm Pixel 12v IP67 Εξωτερικά Μόνιμα Χριστούγεννα Διακοπές RGB Led Pixel Point Lights
| Προϊόν Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
1W RGB Μόνιμο Led Χριστουγεννιάτικο Led Pixel Σημειακό Φως Αδιάβροχο Προσαρμοσμένο IP67 0.4W 5V 30mm για Εξωτερικό Φωτισμό Κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Φως εικονοκυττάρου των μπλε DC12V 5050 20mm οδηγήσεων IP67 0.25W με τη γωνία ακτίνων 120
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
RGB πλήρες φως σημείου των οδηγήσεων χρώματος SMD5050 DC12V 3 με τον ελεγκτή DMX
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 ενιαίος οδηγημένος προγραμματίσημος διακοσμητικός ολοκληρωμένου κυκλώματος φω'των σημείου
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
DC5V φως εικονοκυττάρου των υπαίθριων χρησιμοποιώντας IP67 ενιαίων οδηγήσεων χρώματος 0.15W για τον οδηγημένο φωτισμό επιστολών καναλιών
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.15W |
| Χρώμα: | Λευκό |
12V 5050SMD οδήγησε την ενότητα 30mm σημαδιών RGB πλήρης πυροπροστασία χρώματος
| LED qty: | Τρία κομμάτια 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| τσιπ: | Επίσταρ |

