Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Τοπίο IP67 φως εικονοκυττάρου των ΣΥΝΕΧΏΝ 5V 0.3W 20mm RGB οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
160° γωνία 0.8W 30mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων DMX512 IP65
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Προστασία: | IP65 |
Xh-H3003M12 στεγανοποιήστε IP65 30mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων DMX512
| Δύναμη: | 0.8W |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Προστασία: | IP65 |
Προγραμματίσημο 100LM/W 40mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων IP65 0.9W 15V
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Προστασία: | IP65 |
Πλήρης λαμπτήρας ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24V 50mm οδηγημένος IP65 εικονοκυττάρου χρώματος 1.5W PC Shell
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Προγραμματίσημο 2W 24V 50mm RGB οδηγημένος λαμπτήρας εικονοκυττάρου IP65
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
Πλήρες εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων χρώματος IP67 0.6W 12V K3003M12
| Δύναμη: | 0.6W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Εικονοκύτταρο των οδηγήσεων φασολιών IP67 100LM/W 0.75W 12V RGBW θαύματος
| Δύναμη: | 1W |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Matrial: | PC Shell |
Οδηγημένα φω'τα σειράς εικονοκυττάρου PC Shell IP67 30mm 0.9W 15V
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.9W |
| Matrial: | PC Shell |
IP67 αδιάβροχο εικονοκύτταρο των ΣΥΝΕΧΏΝ 24V 40mm RGB οδηγήσεων 1.5W
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000hrs |
| Τάση εργασίας: | DC24V |

