Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Τα DC12v IP67 12mm οδήγησαν τα φω'τα Rgb DMX512 σειράς εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση διακοπών
| Ονομασία του προϊόντος:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |
Ανθεκτικό PC Shell Glue Led Point Pixel Light για 15m 30m 60m 120m Εξωτερικό Ανερόφθαλμο Φωτισμό
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Φως Pixel 12V Rgb Led Light Module 3 LED Φώτα για Πρόσοψη Κτιρίου
| Wolt: | DC12V |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
| Υλικό: | ΕΠ |
SMD3535 οδηγημένο φασόλι 30mm υψηλή φωτεινότητα αδιάβροχο IP67 1W RGB+W θαύματος φω'των σημείου εικονοκυττάρου
| όνομα: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Προστασία: | Στεγανοποιήστε |
PC Shell LED Point Light Side Emitting View Sample Kit Module Φως με LED pixel
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Πιο δημοφιλές αναβαθμισμένο 25mm Led Point Light Side Emitting Kit Module Led Waterproof Pixel Light
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνο σπίτι Pixel Eave Strip Light 60pcs Qty 20mm DC12V 0.4W IP67 LED σημειακά φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
20mm 12v LED μονόχρωμο αδιάβροχο πινέλο φωτεινής πηγής πινέλα λέξη πινέλο φως
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Αδιάβροχο LED Pixel για εξωτερικό φωτισμό
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Αδιάβροχο IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED φωτιστικά Pixel Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα σπιτιού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

