Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
IP67 LED Point Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Μόνιμο RGBW Pixel Light
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερική μαγεία RGB SMD5050 1.5W DC24V Ενεργειακή τάση έξυπνα οικιακά φωτιστικά pixel
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k Χρώμα LED Point Pixel Light με διακοσμητική λειτουργία
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Φωτιστικά τροχιάς LED με διευθυνσιοδότηση pixel για εξωτερικό φωτισμό κτιρίων 4P Γκρι Επίπεδο Καλώδιο
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |
DC12V 0.2W Αδιάβροχο IP67 μονόχρωμο 9mm φώτιστο καλώδιο για εξωτερικά φώτα
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Προϊόντα: | 0.2W 2525 φωτισμός LED μονάδας |
| Διάμετρος φωτός: | 9 χιλιοστά |
RGB χρώμα P10 LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό H Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
| Μέγεθος: | 240*960mm |
DC5V RGB Colorful P10 LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερική ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
| Μέγεθος: | 240*960mm |
Μονόχρωμη 9mm LED εκτεθειμένη φωτεινή χορδή με αδιάβροχο IP65 12V
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Προϊόντα: | 0.2W 2525 φωτισμός LED μονάδας |
| Διάμετρος φωτός: | 9 χιλιοστά |
Εικονική οθόνη διαφανούς ταινίας RGB
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
| Μέγεθος: | 240*960mm |
DC5V Voltage P10 LED Διαφανής οθόνη ταινίας για εσωτερικό γυαλί Video Wall εμπορικού κέντρου
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
| Μέγεθος: | 240*960mm |

