Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V λαμπερό πολύχρωμο Rgbw LED Pixel Point Εξωτερικά LED Eave Lights Kit
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μυστήριο Bean RGB πολύχρωμο LED Pixel Square Eaves Φως DC24V 1.5W με μεταβλητό χρώμα εκπομπής
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Λούμεν: | 40lm |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Rgbw Led Point Holiday Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά φώτα Pixel LED Eave φώτα
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό 24 Epistar SMD 5050 Rgbw RGB Led Point Light για φωτισμό προσόφων τροχών
| Qty/σειρά: | 48 κομμάτια / 50 κομμάτια |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
Διαφανές Διαφανές Κάλυμμα RGB LED Point Light για εξωτερική διακόσμηση Διαφήμιση Σημείωση γράμμα IP67 Αδιάβροχο
| Qty/σειρά: | 48 κομμάτια / 50 κομμάτια |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
Νέα άφιξη 100mm IP67 LED σημεία φωτισμού οροφή Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση 6500K Pixel Light
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Ικανότητα ενότητας 5W Κ-8000C 128MB-32GB λουρίδων ελεγκτών των προγραμματίσημων RGB οδηγήσεων
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Miracle Bean |
| Τύπος: | Χειρωνακτικός διακόπτης, ελεγκτής των οδηγήσεων καρτών Κ-8000C SD |
Χονδρικά Εορταστικά Φώτα Συσκευές Spi Led Pixel Αλουμινίου Track Point Φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

