Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Αδιάβροχο LED Pixel Point Light για Διακόσμηση Θεματικού Πάρκου Φωτισμός Πρόσοψης Τάση DC24V
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Αδιάβροχο 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode για Μόνιμες Υπαίθριες Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Τύπος: | LED |
DC 5V Τάση 20mm Αδιάβροχο RGB IP67 Μόνιμο Σημείο PC LED Pixel με Προφίλ Αλουμινίου
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
Μόνιμη υψηλή φωτεινότητα 40mm Rgbic Led Pixel Light Ip67 Αδιάβροχα εξωτερικά Led Point Lights
| Κατηγορία ισχύος: | 1.5W |
|---|---|
| Τάση: | DC24V |
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμα φωτιστικά σημείων με Pixel DMX 20mm DC12V LED Χριστουγεννιάτικα φώτα RGB για επιφανειακή εγκατάσταση
| Υλικό: | PC +Glue |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
| Πηγή φωτός: | LED |
Φωτισμός εξωτερικών διακοσμητικών συσκευών
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
50mm υψηλής ποιότητας 24V RGBW dmx512 Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό φωτισμό με pixels
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| RGB έλεγχος: | RGB DMX512 |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
RGBW 6500k pixel light 12 * SMD3535 50mm πηγή φωτισμού σημείων IP67 αδιάβροχο
| Ζωή: | 30000H |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 24V |
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |
24V εργοστασιακή τιμή εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k πολύχρωμο φωτισμό των pixel
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Υψηλής ποιότητας IP67 εξωτερικό ανθεκτικό στο νερό μόνιμο RGBW 6500k φωτισμό με εικονοστοιχίες
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |

