Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Εικονοκύτταρο των οδηγήσεων φασολιών SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW θαύματος
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC24V |
| Προστασία: | IP67 |
160° γωνία ακτίνων εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 1.5W 24V IP67 50MM
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Αδιάβροχο φως σημείου εικονοκυττάρου RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
Πλήρες χρώμα εικονοκύτταρο των αδιάβροχων οδηγήσεων 0.3W 5V IP65 20MM
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP65 |
IP67 το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων υπαίθριο στεγανοποιεί 12MM 0.3W DC5V TTL6898 RGB
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Ελαφρύ 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 των υπαίθριων οδηγήσεων 12MM αδιάβροχο φασόλι θαύματος εικονοκυττάρου
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένο φως σειράς |
DC5V 6898RGB 12mm οδήγησε ευκίνητη σειρά διαφήμισης εικονοκυττάρου την ελαφριά υπαίθρια αδιάβροχη
| Τάση εισαγωγής (β): | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Πλήρη φω'τα πινακίδων 0.3w διαφήμισης χρώματος DMX512 εικονοκυττάρου των Rgb 12MM οδηγήσεων DC12v IP67 12mm
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12*19.5 |
| Τάση εισαγωγής (β): | DC5V |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean με προστασία IP67
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |

