Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Φωτιστικά σημείων LED IP67 RGB 12mm DC5V Φωτιστικά σημείων LED Pixel για φωτισμό προσόφων κτιρίων
| εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Τσιπ IC: | ΠΕΠ |
Αδιάβροχα φώτα σημείων LED Pixel Smd3535 μόνιμα για Χριστούγεννα και γιορτές, εξωτερικού χώρου, προστασία IP67
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
DMX512 οδηγημένη SMD5050 συνέχεια σπασιμάτων λούνα παρκ ελαφριά
| Χρώμα: | ενιαίο πλήρες χρώμα του /RGB χρώματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
Ελαφριά ΚΌΛΛΑ Ws2811 1903 RGB 12mm IP67 PVC εικονοκυττάρου των αδιάβροχων οδηγήσεων SPI
| Τάση εισαγωγής (Β): | 5V, 12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
24V εξωτερικά φώτα LED Eave Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα διακόσμηση IP67 Αδιάβροχο SMD5050 Pixel Point Light
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
LED Point Pixel Light Μόνιμο κτίριο RGBW Οροφή 0.4W Εξωτερικό IP67 Αδιάβροχο φωτισμό κεραμίδων Σχεδιασμένο και φωτισμό κεραμίδων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
12V 20mm LED φωτιστικά για εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
Υψηλή Κρί και RGB LED Pixel 20mm Αλουμινίου Track LED Point Light για δημοφιλή εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | ΕΠ |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Φωτισμοί με μόνιμο φως LED
| Ονομασία προϊόντος: | Φως σημείων RGB LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Πράσινο ((520-525) |
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
Πηγή φωτός LED RGBW έτοιμη για στάδιο για εξωτερικό φωτισμό DMX 512
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Τύπος: | LED |

