Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Μονάδα LED Eave Φώτα Αλλακτό χρώμα 12v Rgbw ελεγκτής Strip Led Pixel Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel πλήρες χρώμα DC12V 0.8W
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Προστασία: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Pixel Angle 120° 1.5W Εργασιακή τάση DC24V Υλικό PC Shell
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Κλειστή λέξη: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
Εξωτερικό Funfair Full Color Super Bright Custom Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σπιτιού Module Led Point Light Source με 30mm Βλέπετε γωνία 120°
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
UV προστασία 6pcs SMD 2835 πράσινο οδηγημένο φως εικονοκυττάρου για το φωτισμό ακρών
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
RGBW 50MM ελαφριές σειρές εικονοκυττάρου 3.5W 24V IP67 Rgb
| Δύναμη: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
Οδηγημένος 5V 9mm θαύματος φασολιών 0.15W IP67 λαμπτήρας εικονοκυττάρου θαύματος οδηγημένος φασόλι
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Εικονοκύτταρο ελαφρύ 0.3W DC12V 12mm DMX512 RGB IP67 των υπαίθριων οδηγήσεων αδιάβροχο
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
Τα DC12v IP67 12mm οδήγησαν τα φω'τα Rgb DMX512 σειράς εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση διακοπών
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V |
| Δύναμη: | 0.3W |

