Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1518 προϊόντα.
Επαγγελματικό εργοστάσιο SMD2835 12V LED Module 1Watt IP67 σειρά ενσωμάτωσης για διαφημιστικά φωτιστικά κουτιά DC 12V εισόδου
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
12V LED Module IP67 σειρά ενσωμάτωσης για διαφημιστικά φωτεινά κουτιά SMD2835
| Βάρος: | 8G |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50000 ώρες |
| Φωτεινή ροή: | 360lm |
RGB φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων PC Shell IP67 0.3W 100LM/W 20mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
RGB πλήρες χρώμα 1.2w 12v Εξωτερικά IP67 Αδιάβροχο 2835 3LED SMD Ενέσιμη LED μονάδα για διαφήμιση
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Φωτιστικό LED Module DC12 Υψηλής Φωτεινότητας SMD3030 Φωτιστικά Pixel LED για Εξωτερική Οθόνη
| Μέγεθος: | Π18*Μ78 χιλ. |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 100 LM |
| Εφαρμογή: | διαφημιστική διακόσμηση |
30mm πλήρη οδηγημένα εικονοκύτταρο φω'τα ολοκληρωμένου κυκλώματος εικονοκυττάρου XH6897 χρώματος Rgb οδηγημένα φωτεινά
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 φασολιών θαύματος
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Matrial: | PC Shell |
Οδηγημένο εικονοκύτταρο φως PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM SMD 3535
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Φωτισμός LED 12V SMD 3535 Εξοικονόμηση ενέργειας για φωτισμό πινακίδων Φώτα Pixel
| Βολτ εργασίας: | DC110V/120V |
|---|---|
| Tem: | Μονάδα LED |
| Τσιπ LED: | Επίσταρ |
Το εικονοκύτταρο φωτισμού επιστολών καναλιών DC24V 0.5W οδήγησε ελαφριά 3 UV έτη προστασίας εξουσιοδότησης
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |

