Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1524 προϊόντα.
Πάρκο διασκέδασης Rgbw Μόνιμο 50ft/100ft Χριστούγεννα Pixel Led Point Lights Εξωτερική διακόσμηση Pixel Smart Eaves string
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα 20mm RGBW πλαστικό pixel LED φώτα για εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
12V Χριστουγεννιάτικο πολύχρωμο εξωτερικό RGB Pixel LED εξωτερικό LED φωτιστικό
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Πιξέλς LED Πηγή φωτός 20mm RGBW Χριστουγεννιάτικα φώτα 0,4W Qty/string 100pcs
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φαρμακευτική τιμή 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά αντηλιακά κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Καλή ποιότητα 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά υδατοασφαλείς κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Σημείο τοπίου Pixel Led Light Rgb Εξωτερική διακοπτική διακόσμηση 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Twinklight Διακοσμητικό Χριστουγεννιάτικο Εξωτερικό Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Μόνιμα φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υψηλής ποιότητας 110V/220V LED φωτισμός SMD2835 3W 360lm modulo led για διαφημιστικά φώτα
| Emitting Colo: | cold white warm white red greed blue |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-15000k |
| Warranty: | 2 years |
SMD3535 Μονάδα LED με γωνία θέασης 120° 0,3W Δυναμική διάχυση 12V DC για διαφημιστικό κανάλι
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Εκπέμποντας Χρώμα: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
| Υλικό τσιπ: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

