Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1524 προϊόντα.
οδηγημένη υψηλή δύναμη ενότητα Dc12v 2w 160lm Smd2835 170 βαθμός
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000K |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένη έγχυση ενότητα |
| Μέγεθος: | 44*32*9 |
Φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP67 12mm, ενότητα των οδηγήσεων υψηλής δύναμης για την υπαίθρια διαφήμιση
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
Το αδιάβροχο μπλε σημείο προώθησης DC05V οδήγησε τον ελαφρύ οδηγημένο IP67 ODM cOem 9mm εικονοκύτταρο
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP67 |
| Τάση: | DC05V |
Οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 12mm DC12V 0.12W φασολιών θαύματος αδιάβροχο για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Προστασία: | IP67 |
Φασόλι αδιάβροχο DC5V 12V F5 9mm θαύματος υπαίθριο οδηγημένο εικονοκύτταρο ελαφρύ 0.15W
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 οδηγημένος λαμπτήρας καπέλων αχύρου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πίνακας σημαδιών |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |
TTL8208 IP67 DC12V των RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου φασολιών SMD5050 θαύματος 120 βαθμός αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.3W |
Πλήρης χρωματικός έλεγχος DC12V IP65 LED μονάδα φωτισμού σημείων LED 12mm υψηλής ευκρίνειας pixel LED κυψελώδες τετράγωνο εξωτερικό
| Η τάση εισόδου (v): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Ονομασία προϊόντος:: | φως σκοινί LED |
Εξωτερική IP67 12mm IC16716 Full Color Pixel Led Module με 3ετή εγγύηση
| Δυναμική τάση: | DC5V |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Προγραμματίσημο ψηφιακό οδηγημένο εικονοκύτταρο πλήρες χρώμα Diameter12mm ενότητας
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
2W γύρω από οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα ενότητας SMD3535 RGBW DMX512 24V 3 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 2w |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |

