Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1518 προϊόντα.
άσπρο χρώμα SMD 5050 20mm αδιάβροχα οδηγημένα εικονοκύτταρο φω'τα για τη διακόσμηση
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Προστασία: | IP67 |
0.15W άσπρο χρώμα φωτισμού των οδηγήσεων εικονοκυττάρου δύναμης με τη σιλικόνη PVC Shell μέσα
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Καλύτερα προϊόντα Μονόχρωμο 3 Smd9240 Led Module Φωτισμός Σήμανσης Εξωτερικού Χώρου Φακός 3.5w Φώτα 12v
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Φανταστικό ελεγκτή LED RGB Αδιάβροχο Κίτ Δείκτη Pixel Rgb 5050 Πλήρη χρώματα 3 φωτεινές LED μονάδες
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υψηλή φωτεινότητα IP65 Αδιάβροχο 12V SMD 3535 Μονούλες LED για πινακίδες Φωτισμός Γωνία θέασης 160 ° Φωτεινή ροή 100LM
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
Φωτισμός Μονάδας LED DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 Αδιάβροχο IP65 Φωτισμός Διαφημιστικών Επιγραφών
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
Υψηλής τάσης LED φωτεινή μονάδα για το σήμα του καναλιού γράμμα 110V 220V AC εισροή 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1,5W pixels ψηφιακή μονάδα
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| LED ποσότητα: | 1 |
Μονάδες LED Φωτισμού SMD5050 RGBW Mini LED Μονάδες Έγχυσης για Επιγραφές Billboard, Διαφημιστικά Κουτιά, Φωτισμός Πίσω Όψεων, Σήμανση Πινακίδων Γραμμάτων Pixel
| Μέγεθος: | 77*16.7*7.8mm |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC 12V |
| Τύπος: | Μονάδες LED |
Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα LED Pixel για τις οροφές των σπιτιών 12V 20MM διακοσμητικό λαμπτήρα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
DMX512 Ρυθμιστική λειτουργία Αδιάβροχο Pixel LED Point Light για φωτισμό προσόφων και διακόσμηση θεματικών πάρκων
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |

