Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
Διάμετρος 30mm αδιάβροχο οδηγημένο φως φω'των Χριστουγέννων SMD5050 RGB οδηγημένο εικονοκύτταρο
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Ελαφριά ένταση: | 15000mcd |
| Βολτ: | 12V |
30mm LED Pixel Point Light RGBW DMX512 Προγραμματιζόμενο IP67 Αδιάβροχο 12V LED Dot Light για Διακόσμηση Προσόψεων Κτιρίων και Τοπίου
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Φώτα LED πόντους τιμή εργοστασίου IP67 εξωτερική αδιάβροχη 512 RGBpoint διακοπές Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φώτα LED pixel
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |
Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| οδηγημένος qty: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μάρκα: | Epistar |
Σημείο ελαφρύ DC12V 0.75W 30mm ενιαίο χρώμα SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67
| Όνομα προϊόντων: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.75W |
Σημείο ελαφρύ DC24V 0.75W 30mm SMD3535 των έξυπνων RGB αδιάβροχων οδηγήσεων DMX512 IP67
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.75W |
Σημείο ελαφρύ IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD3535 |
| Διάσταση: | 25mm |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean με προστασία IP67
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Αδιάβροχο IP67 5050 ελαφριά διάρκεια ζωής 30000 ωρών σημείου των RGB 3pcs οδηγήσεων SMD
| Δύναμη: | 0.75W |
|---|---|
| Εντόπισμα φωτός: | 18000mcd |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 των υπαίθριων οδηγήσεων αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,75 W |

