Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
DC12V 0.75W σημείου RGB SMD3535 των οδηγήσεων ελαφρύς αδιάβροχος υπαίθριος IP67
| Ονομασία προϊόντος: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,75 W |
Φως 25mm SMD3535 DMX512 IP67 DC12V 0.75W σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων RGBW
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2501P12 V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Ελαφρύ φασόλι αδιάβροχο IP67 0.75W DC9V DMX512 θαύματος σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
IP67 1800 - σημείο ελαφρύ DC12V 30mm Smd3535 0.75W των οδηγήσεων τοπίων 6500k
| Όνομα προϊόντων: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Αδιάβροχο ελαφρύ πλήρες χρώμα σημείου των οδηγήσεων IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm
| Όνομα προϊόντων: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Υπαίθριο αδιάβροχο ελαφρύ Smd3535 IP67 0.75W DC12V θαύματος ενιαίο χρώμα φασολιών
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρων: | 0.75W |
οδηγημένα φω'τα DC12V 40mm 1800 σημείου 0.75W Smd3535 - υπαίθρια διακόσμηση IP67 6500k
| Όνομα προϊόντων: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
DC5V 30mm σημείο ελαφρύ IP67 αδιάβροχο 0.75W DMX512 Smd3535 των RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Βαθμός IP: | IP67 |
Smd5050 DC12V 30mm ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W των οδηγήσεων σημείου DMX512 RGBW
| Όνομα προϊόντων: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*11.7mm |
| Τάση: | DC12V |
RGB 0,75W DC12V Pixel Light 25mm LED Point Light Source με διάρκεια ζωής 30000 ώρες
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2503P12 Β7.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.75W |

