Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
Διαφανές Κρυστάλλινο RGB LED Πιξέλου Σφαίρα Ευέλικτο μαλακό 3D LED πηγή φωτός σημεία
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED Point Light για διακόσμηση Χριστουγέννων
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονική συσκευή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Μόνιμο Αλουμίνιο Τρόπος RGB 30mm 24V LED φωτιστικά Pixel για εξωτερική διακοπτική διακόσμηση IP67
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20℃-80℃ |
Προγραμματιζόμενα φώτα τροχιάς LED για εξωτερική διακόσμηση Χριστουγέννων
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικά |
30mm IP67 Αδιάβροχο Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες φως LED Pixel για φωτισμό προσόφων αρχιτεκτονικής
| Εφαρμογή: | Υπαίθρια διακόσμηση |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
| Χρώμα που εκπέμπει: | RGB |
IP67 αδιάβροχα οδηγημένα RGBW φω'τα DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535 σημείου εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
| Δύναμη: | 1W |
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP67 Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση φωτεινό σπίτι DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
Φως σημείου των κίτρινων οδηγήσεων DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 για τη διακόσμηση επιστολών
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Το στοιχείο: | G3006MY24 φως εικονοκυττάρου |
Προσαρμοσμένη αδιάβροχη IP67 των οδηγήσεων πλέγματος RGB υπαίθρια τηλεοπτική επίδειξη οθόνης
| Πρότυπο προϊόντων: | XH-G2001P50*P83.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| μέγεθος: | 1000mm*1000mm |
DMX512 IC Chip Μόνιμο Χριστούγεννα 30mm IP67 Εξωτερική πηγή φωτισμού RGB Point με πολλαπλές λειτουργίες και τηλεχειρισμό APP
| Όνομα Προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

