Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
Φως σημείου LED Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτιστικό σπίτι DC9V 0.75W 25mm Εξωτερικό Αδιάβροχο φως σημείου LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Διευθύνεται DC12V RGB RGBW SMD3535 25mm LED μονάδα φωτισμού σημείων
| Άρθρο: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2501P12 V1.0 |
| Χρώμα: | RGBW |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένα RGB LED Pixel, LED φωτιστικά σημείων διευκρινίσιμες RGB LED Strip 30mm LED φωτιστικά σημείων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Αδιάβροχο IP67 Εξωτερικό 25mm LED Πηγή φωτισμού σημείων 0,75w Dc12v για το μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως RGB Πολυχρωματικά
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | Φως 25 mm με LED pixel |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
σημείο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W SMD3535 εικονοκυττάρου 25mm RGB οδηγημένο
| όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Υπαίθριο ψηφιακό RGB οδηγημένο εικονοκύτταρο IP67 40mm 50mm SMD3535 DMX αδιάβροχο
| Εργασιακή τάση: | DC24V |
|---|---|
| Υλικό: | Κοχύλι PC |
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
Ελαφρύ 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535For των αδιάβροχων οδηγήσεων κτήριο σημείου
| Ονομασία προϊόντος: | H3003P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φωτισμός οικοδόμησης |
| Δύναμη: | 0.75W |
Οδηγημένο σημείο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 30mm εικονοκυττάρου αργιλίου σχεδιάγραμμα RGB φασόλι θαύματος DMX512
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |

