Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
RGB 0,75W DC12V Φως Pixel LED εξωτερικής φωτεινής πηγής LED με διάρκεια ζωής 30000 ώρες
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2503P12 Β7.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.75W |
Εικονοκύτταρο 5050 IP67 των αδιάβροχων DC12V 3 οδηγήσεων ελαφριών 30mm Rgb οδηγήσεων σημείου
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Σημείο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W 9V 25mm SMD3535 των υπαίθριων RGBW θαύματος οδηγήσεων φασολιών που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H2502P09 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB+W |
| μέγεθος: | 25mm |
Το RGB φασόλι θαύματος οδήγησε το ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W SMD3535 εικονοκυττάρου ολοκληρωμένο κύκλωμα 8516 25mm σημείου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Στεγανοποιήστε το σημείο ελαφρύ IP67 0.75W DC12V SMD3535 30mm 30000H εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων RGB
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μήκος: | 30mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
DC12V φως 25mm Smd3535 IP67 DMX512 αδιάβροχο 0.75W σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP 67 |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
IP67 Square Lighting LED Pixel DMX512 0,75W DC9V 25MM LED Πηγή φωτισμού σημείων για διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτεινό σπίτι DC9V 0.75W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διακοσμητικό Φως DC12V 0,75W 30mm IP67 Μόνιμο LED Point Lamp RGB
| Ονομασία του προϊόντος: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Εξωτερική διακόσμηση Φως Pixel 0,75W 30mm 12V LED Point Light με IP67
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Χρώμα: | RGB |

