Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ 0 75w led signs module ] Αντιστοιχία 102 προϊόντα.
ΝΕΟ LED ΠΙΚΣΕΛ ΠΟΝΤ ΑΛΑΜΜΟΣ DC12V ΑΠΟΔΡΟΣ 5050 SMD SMART LED RGB ΜΕΣΑΝΤΟ LED Χριστούγεννα ΠΙΚΣΕΛ ΦΩΤΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
| Όνομα προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0,75W |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για διακόσμηση κτιρίων με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Φωτισμός εργοστασίου 30mm Pixel 12v IP67 Εξωτερικά Μόνιμα Χριστούγεννα Διακοπές RGB Led Pixel Point Lights
| Προϊόν Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Εικονοκύτταρο 20MM ενότητα IP67 των RGB οδηγήσεων αδιάβροχη
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB |
Προσαρμοσμένο P50 P62.5 P83.3 Διαφανές LED Mesh εξωτερική μονάδα πλέγματος οθόνης
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| Έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
Διαφανές Διαφανές Κάλυμμα RGB LED Point Light για εξωτερική διακόσμηση Διαφήμιση Σημείωση γράμμα IP67 Αδιάβροχο
| Qty/σειρά: | 48 κομμάτια / 50 κομμάτια |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
30mm IP67 Αδιάβροχο σημείο φωτισμού RGB Led Point Light Φωτισμός εκδηλώσεων Φωτισμός πρόσοψης κτιρίου
| Τάση λειτουργίας: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή τσιπς: | SMD3535 |
Το RGB εικονοκύτταρο φωτεινότητας P62.5 υψηλό οδήγησε οδηγημένη την οθόνη αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη κραυγή κουρτινών πλέγματος τηλεοπτική
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
3535 Πηγή φωτός LED 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα για ψυχαγωγία
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |
3535 RGB 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα LED διασκέδαση φως
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |

