Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
12v 60leds/M Rgb οδηγημένη λουρίδα Ws2811 SM16703 UCS1903 5m 20IC
| Οδηγημένος τύπος: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | 12V/24V |
| μήκος: | 5m/roll |
500LM οδηγημένος 0.75W φακός ενότητας 12v σημαδιών ελαφρύς για την επιστολή καναλιών
| Έλεγχος: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 78*18*9MM |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Υψηλής ποιότητας ενότητα DC12V 0,75W Μονοχρωματικά φώτα φώτων φώτων φώτων φώτων
| Γωνιά προβολής: | 120 ° |
|---|---|
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |
| Όνομα αντικειμένων: | Μονάδα LED |
Εύκαμπτη λωρίδα LED Neon Υψηλής φωτεινότητας 12V 24V Αδιάβροχη CE RoHS Πιστοποιημένο Φωτιστικό Σήμα Καταστήματος για Εσωτερική και Εξωτερική Διακόσμηση
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Αριθμό μοντέλου: | XH-350W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 36V |
| Τάση εισόδου: | 110-265V |
Ο RGB εύκαμπτος σπάδικας Dotless υψηλής πυκνότητας 24v CRI90 οδήγησε το φως λουρίδων για την εγχώρια διακόσμηση
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |
| Power/m: | 13.5W |
Φωτεινές λωρίδες LED έξυπνα ευέλικτα 12V LED φωτιστικά κιτ για το ταβάνι του υπνοδωματίου Led άκαμπτη λωρίδα
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισόδου (v): | DC5V/12V/24V |
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
DC12V 8mm οδήγησε τον ελαφρύ 10W IP20 ταινιών εύκαμπτο σπάδικα λουρίδων για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-384 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V/24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
Λευκό LED λουρί φωτισμού IP20 DC24V 10mm Cob για διακόσμηση 5 μέτρα / ρολό
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-528 |
|---|---|
| Η τάση εισόδου ((V): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6500K |
IP20 εύκαμπτα οδηγημένα σπάδικας φω'τα λουρίδων υψηλής πυκνότητας 24v 10W CRI90 Dotless για την εγχώρια διακόσμηση
| Χρώμα: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
|---|---|
| Power/m: | 10W |
| Τάση εισαγωγής (β): | 24V |

