Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
IP20 DC12v SMD5050 30led/M εύκαμπτη οδηγημένη λουρίδα 7.2w
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | smd5050 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Αριθμό μοντέλου: | XH-650W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 36V |
| Τάση εισόδου: | 110-265V |
Το φασόλι άσπρο SMD 60 θαύματος φω'των των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος διακοσμητικών οδήγησε/συνεχές ρεύμα 12V 5730 Μ
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 3000-6000 |
| Χρώμα: | άσπροι/θερμοί άσπρος/μπλε |
IP20 οδηγημένο σπάδικας ελαφρύ ενιαίο χρώμα ταινιών DC24V/12V 11W 8mm εύκαμπτα
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-312D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V/24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
Μονοχρωματικά διακοσμητικά φώτα LED Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| Πηγή φωτός LED: | SMD5730 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 3000-6000 |
| Χρώμα: | λευκό/ζεστό λευκό/μπλε |
DC 24V φωτεινότητα Λινκ LED Strip SMD2835 Led ευέλικτο φως πλυντηρίου τοίχων για διαφημίσεις διάχυτη αντανάκλαση 18W / M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Μονάδα LED Eave Φώτα Αλλακτό χρώμα 12v Rgbw ελεγκτής Strip Led Pixel Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υλικό IP67 Διανοητική φωτεινή χορδή διακοσμητικού φωτός LED για μόνιμο εσωτερικό και εξωτερικό
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
Εξαιρετικά λεπτός οδηγός λωρίδας LED AC180-264V 60HZ DC 45V 1000W 1200W 1500W Λεπτή μονάδα LED Switching Power Supply
| Αριθμό μοντέλου: | XH-1000W |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 45V |
| Τάση εισόδου: | 180-264V |
Μονάδα LED Μπλε Πράσινο Θερμό Λευκό 3 LED Ανά Μονάδα SMD 2835 LED Strip
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2500-20000K |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Υλικό τσιπ: | Ινγκάν |

