Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ high voltage led strip light ] Αντιστοιχία 278 προϊόντα.
IP20 οδηγημένος σπάδικας μέτρων ταινιών άσπρος εύκαμπτος ελαφρύς 24V 10mm 14W 5/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-608 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 2700K+6500K |
Οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος οδηγών 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w
| Δύναμη παραγωγής: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Χαμηλή Τιμή Λεπτό LED Τροφοδοτικό IP67 Εσωτερικού Εξωτερικού Χώρου 500W LED Strips Driver DC24V Switching Power Supply
| Ισχύς εξόδου: | 480W |
|---|---|
| Τύπος: | IP67 αδιάβροχο τροφοδοτικό LED 12V |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C-+60°C |
Εξωτερική τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC12V DC24V Αδιάβροχος οδηγός LED για ενότητα φωτισμού
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
|---|---|
| Χρόνος ζωής: | 50.000 ώρες |
| Watt παραγωγής: | 100W -600W |
Μετασχηματιστής LED υψηλής ποιότητας, λεπτός, μεταγωγικού τύπου, τροφοδοτικό LED για βιομηχανικό φωτισμό
| Πάνω από τάση: | Ναί |
|---|---|
| Λέξεις -κλειδιά: | Αδιάβροχη τροφοδοσία LED 12V 400W |
| Εισαγωγή: | AC90-265V |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Μέγεθος: | 225mm*53mm*19mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως +60 ° C |
| Πρότυπα ασφάλειας: | CE, Rohs |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
Η γραμμική οδηγημένη ελαφριά φραγμών IP67 υπαίθρια πρόσοψη οικοδόμησης σωλήνων ελαφριά οδήγησε το γραμμικό φως για το φωτισμό τοπίων
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε/άσπρος/rgb |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τάση εισαγωγής (Β): | 24V |
IP67 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης για το φως λουρίδων, 40W οδηγός των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένο RGB LED Pixel, διευκρινίσιμη RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

