Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ ip65 flexible led strip light ] Αντιστοιχία 136 προϊόντα.
DC12V λουρίδα 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds νέου των εύκαμπτων οδηγήσεων πυριτίου
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, σημάδια νέου/διακοσμητικός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Χρώμα: | Άσπρο, μπλε, κίτρινο, κόκκινο, πορτοκαλί, πράσινο, πορφυρό κ.λπ. |
Τιμή εργοστασίου 12mm RGB 24V τέλεια έξυπνη λάμπα σπιτιού με ευέλικτη λωρίδα λάμπας LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
24V Dream 10mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control LED Light Strip
| Ζωή: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δύναμη: | 10W/m |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Μακροχρόνια διάρκεια ζωής 24V Dream 10mm διευκρινίσιμη RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control Led Light Strip
| Ζωή: | 30000 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
24V Dream 10mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control LED Light Strip
| Ζωή: | 30000 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Εξωτερικές διακοσμητικές συσκευές 24V Dream 10mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control Led Light Strip
| Ζωή: | 30000 |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/M |
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
Ελαφριά πάνελ εσωτερικού διαφανούς γυαλιού με LED οθόνη οθόνης με 1000mm * 1000mm μέγεθος ντουλάπι και LED ταινίες
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Υλικό IP67 Διανοητική φωτεινή χορδή διακοσμητικού φωτός LED για μόνιμο εσωτερικό και εξωτερικό
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
24V 17mm Διευθύνσιμο RGB Pixel Strip Ευέλικτο LED Light App Control LED Light Strip
| Βόλτ: | 24V |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 48PCS |
| Δύναμη: | 12W |
Έξυπνος ελεγκτής Wifi Αδιάβροχος IP67 RGBW 12V 30mm Εξωτερική λωρίδα LED Εξωτερικό προγραμματιζόμενο διακοσμητικό φως Λαμπτήρα τοπίου
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |

